| alexandradlr a întrebat:

Credeți că e o problema sa te săruți cu cineva pe coridorul scolii?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este, fiindca nu este un gest decent.
Esti totusi intr-o institutie publica, nu la discoteca sau club sa te saruti sau pipai in public.

| Mosotti a răspuns:

Nu e nici o problema, se pupau aia si acum 30 de ani pe coridorul scolii, deci e okey, ca doar nu dai in cap.
Doar sa nu va vada profii, atata tot. Desi si daca ar vedea..ca aia is generatia noastra de acu 30 ani care faceau la fel in liceu mai ales.
Nu mai sunt profii de acum 30 ani care aia erau f duri si rai de multe ori.

| mentholinks a răspuns:

Nu e, noi faceam sex cu colegele pe coridor iar profesorii ne aplaudau.

| Hammurabi a răspuns (pentru mentholinks):

Pe bune?
Chiar vă aplaudau?
Pentru că, la noi, participau și ei...
laughing

| Mosotti a răspuns (pentru Hammurabi):

Mentho glumeste, insa oricum ar fi, profii de acum cei in jur de 45 ani, sunt aia care prin anii 90 se pupau pe hol la liceu, se duceau la fim, se puneau in spate unde era mai liber, si se mmasturbau reciproc si se pupau, nu se duceau pentru film de fapt.
Dar chiuleau dimineata ca era biletu mai ieftin la film.

Nu toti, dar multi faceau asa, si au ajuns profesori acum, pai am eu 2-3 colegi de liceu profesori.
In pauza la liceu jucau lapte gros, isi bagau scaunele in dos.

Si nu e gluma ca sunt mai rebeli si profii, se vede asta, la TV a fost reportaj despre drogurile in scoli, cica trec profii pe langa cel ce se drogheaza si nu zic nimic, nici macar nu anunta parintii.
Povestea un elev caruia i s-a blurat figura, ca unii fumau iarba in fundul clase, si profu preda la ore, dar stia asta.

Insa ce-i drept la vremea mea nu se drogau! Nu se drogau ca nu aveau cu ce, dar altfel fi sigur ca o faceau unii si atunci.

| 1997onur a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sărutul nu este ceva vulgar. Dacă e un sărut scurt și decent, atunci nu e nicio problemă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic imoral in a te săruta cu cineva pe coridorul școlii, dar dacă te sti foarte timida, sensibilă și emotiva atunci o poți face într-un loc mai discret!

| Together a răspuns:

Depinde pe cine...

| alexandraionela1234 a răspuns:

Alții se *** in băi. deci răspunde-ti singura la ce ai întrebat?