| Clorox a întrebat:

Credeți că este normal să ai barbă completă(vorbesc serios, este ca la un adult) la 15 ani?
PS: Am gene de arab

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca dezvoltarea ta fizica a fost mai rapida decat a celorlalti colegi de 15 ani, tine direct de mostenirea genetica si de sistemul endocrin/ hormonal, lucru de altfel perfect normal, pentru ca toti avem propria noastra varsta biologica.

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Unui fost coleg de-al meu de liceu incepuse sa ii creasca barba de la 13 ani (asa am auzit de la cei care au fost in scoala generala cu el), deci, nu vad de ce nu ar fi ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa nu fie normal? Suntem diferiti.