| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este vreo sansa sa se inghete anul universitar din cauza virusului?

7 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Stai linistit ca nu se ingheata laughing
Oricum majoritatea studentilor (nu vorbesc de medicina, farmacie etc) nu prea dau pe la facultate si tot isi iau examenele si diploma de licenta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt in anul I gen nu am treaba cu lucrarea de licenta.

| răspundtot a răspuns:

Mai este și soluția cu a îți cumpăra diploma de facultate... Dar cel mai probabil, profesorii insistă ca studenții să-și facă licenţa de pe acum pentru a fi pregătiți să predea și să-și susțină licenţa când va fi nevoie

| supadeceapa a răspuns (pentru răspundtot):

Cum să ți-o cumperi

| răspundtot a răspuns (pentru supadeceapa):

De la anonimi pricepuţi care cer mulţi bani

| supadeceapa a răspuns (pentru răspundtot):

Lucrarea de licență poți să ți-o cumperi, dar diplomă de licență nu-ți dă nimeni fără să susții examenul.

| răspundtot a răspuns (pentru supadeceapa):

Ne abatem de la subiect. A întrebat dacă se înghețată anul. Fiecare profesor cu prioritățile lui. Cei cu licență își vor face de-acum