| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca exista ...magie ...ca exista Hogwarts?
Pentru ce eu sincer...

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Am crezut si eu pana pe la vreo 11 anilaughing
ar fi fain sa putem face ce vrem dar sa ne trezim la realiatate...harry potter, hogwarts s. a. m. d nu exista, sunt fictiuni...

| hermione22122001 a răspuns (pentru Libelle):

Poate nu exista chiar asa dar... poate exista o lume paralela cu vrajitori! EXISTA MAGIE!

| Rukhsandra a răspuns:

Nu cred... e doar o poveste draguta de adormit copii.

| andrei a răspuns:

Paote magie exisita... uuuhuuuuuuuuu dar e ascunsa bine

adica daca ai vvazut un magician si apoi ti s-a sters memoria nu iti amintestilaughing

| rebela a răspuns:

Magia ar exista doar daca am creea-o noi dar pacat ca nu multi sunt cei care cred in magie si Hogwarts nu exista dar ar fi furmos sa fie real.

| Cleona a răspuns:

Imi pare rau dar astea nu sunt reale, ar fi misto dar nu exista!

Răspuns utilizator avertizat