| FullFr8 a întrebat:

Credeti ca exista si alte forme de viata pe alte planete? Spuneti-va parerea!

Răspuns Câştigător
| Badgirl117 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Si
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odata ce planeta Pamant/Terra s-a format si a capatat apa de la o ploaie de meteoriti inzestrati cu cristale minerale au aparut mari ormati de vegetatie si mai tarziu forme de viata! De aceea s-ar putea ca pe celelalte sa fie la fel sa aiba o anumita vegetatie si un anumit tip de vietuitoare.Cel mai probavil pe marte, jupiter, saturn si neptun este posibil!
Dar NASA nu a descoperit inca prea multe informati in afara de un fel de roca evaluat de multe ori si denumit in final un posibil craniu alunei alte forme de vita care a fost expus in muzeul atribuit Mari case albe!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe langa extraterestri daca ar fi sa mai fie alte specii in alte dimensiuni probabil ar fi interesant sa le descoperim.

| Alyra a răspuns:

Probabil există. N-avem de unde ştii. Universul e imens.

| Rakanishuu a răspuns:

Pai doar nu om fi singuri in univers.