| LaviniuA a întrebat:

Credeti ca fotbalistii si microbistii sunt cea mai joasa speta de oameni?
Ia uitati ce s-a intamplat prin Franta cu campionatul... Trecatori batuti pe strazi, oameni calcati cu masina, vandalism, raniti, morti.

Mi-am amintit de copiii prosti, fotbalisti, microbisti, din copilaria mea. Aia se injurau si se luau la bataie din orice. M-am uitat si eu de cateva ori la meciurile lor de cacao si m-am scarbit instant.
Jucau foarte prost sportivii aia. Nu era ca la meciurile bune din vest. Ma intrebam cum puteau unii sa tina cu Dinamo, altii cu Steaua, Rapid si sa se bata pentru echipa lor, cand toate sunt la fel de praf.
Intrebare bonus: cum sunt colegii vostri microbisti, cat sunt de redusi, pe o scara de la 1 la 10?
Mersi anticipat.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine tăceai.

| Drimmero a răspuns:

Nu te-ai saturat sa pui intrebari cretine? E trist daca nu trollezi, esti doar o fituica de scandal.
Mai amuzante vor fi raspunsurile date de toti amarastenii, abia astept sa mor de ras.

| Catrice a răspuns:

Toți sunt duși și aia de joaca și aia care se uita.

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Buna!
Nu uita ca in toate domeniile nu exista padure fara uscaturi.
Intr-adevar multi fani ai fotbalului sunt de cea mai joasa si au un caracter indoielnic.In special ultrasii sunt foarte needucati si periculosi.
Dar pe langa acesti oameni mai rai mai exista si oameni culti, cu intelect bun care se uita la fotbal.
Acum vorbind de colegii pe care i-am avut si in scoala si la servici aveam si colegu care nu se uitau la fotbal si erau destul de redusi.Dar cei care se uitau la fotbal i-as evalua undeva la notele 7-8.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor nu, nu cred ca sunt cea mai joasa speta.

Cea mai joasa speta sunt pedofilii, violatorii, zoofilii, necrofilii, criminalii in serie.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Comparativ cu alte sporturi, Fotbalul este un joc mai puțin violent și mai puțin agresiv. E un sport simplu care nu necesită multă găndire.
La fel cum in junglă două tabere de cimpanzei luptă pentru titlu.
Meciul de fotbal de pe teren, de fapt este o luptă intre două tabere organizate de oameni care luptă pentru același titlu.
Iar cănd aceștia nu pot obține victoria pe teren. Suporterii lor prelungesc meciul pe strazile orașelor.

| cristi202 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Daca ar prelungi suporterii meciul cu o minge... Dar il prelungesc cu pumni si pari.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei0003 a răspuns:

Pai sunt. Ce e așa mișto să te uiți la 20 de cimpanzei cum fug după o minge și să îi spargi capul lui x că ține cu o grupă de 11 cimpanzei diferită de aia cu care ți tu? De urlatul ală,, Gooooool" de parcă ești fătat și crescut în peșteră sau într-un canal din Brăila care îți sparge timpanele nu mai zic.
Fotbalul nu e un sport, e o afacere.