| NonZarek a întrebat:

Credeți că în curând va fi un război? Având în vedere ce se întâmplă la Marea neagra.

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu va fi, atat timp cat sunt bombele nucleare care tin un echilibru, nu poate fi un razboi mondial, asa local e posibil la ei acolo, ukraina, rusia si ce o mai fi, dar nici acolo macar, ca daca-l deranjeaza cineva mai serios pe rus, da cu bomba.

| DonEduardo a răspuns:

Cred ca este posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Improbabil, va fi doar un show de forta dupa care lucrurile se vor calma. Nici o tabara nu s-ar baga la un razboi deschis. Dar situatia e tensionata, o excaladare a conflictelor deja existente nu e exclus dar numai de separatisti.