| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in viitor o sa mai avem locuri de munca, din moment ce totul e inlocuit de roboti?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Or sa fie din ce in ce mai putine. Sunt fabrici peste tot in lume in care sunt doar o mana de oameni care au grija de acei roboti, in rest e totul computerizat. Dar cred ca suntem la secole distanta de a inlocui robotul omul de tot.

| Juviia a răspuns:

Nu cred, adica practic robotii vor face toata munca

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

Normal ca nu pentru că pesedisti sunt niste roboti

| MariaDN2002 a răspuns:

Da ar fi așa, ar dispăreau toate persoane si am fii incolutiti de acesti roboti.
Dacă nu sunt locuri de muncă, nu este trai, dacă nu este trai, nu este viață :/