| StrongHeart a întrebat:

Credeti ca Jeff Bezos este un robot umanoid? Ce are la ochi?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E doar chel si propabil are ptosis. O asimetrie a ochilor legata de musculatura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson aducea copii la el acasa, impartea acelasi pat cu ei, oferea bani si cadouri parintilor acestor copii si mai avea si un dormitor securizat. Tu: Refuz sa cred ca in spatele acestor fapte se afla o explicatie sinistra.

Jeff Bezos are un ochi ciudat. Tu: Hmm, oare o fi robot?

Uau.

| StrongHeart explică (pentru anonim_4396):

Salut.E o gluma intrebarea,nu trebuie luata in serios,cat despre Mj,da,inca refuz sa cred,la fel cum orice om sanatos la cap ce stie cine a fost MJ cu adevarat(nu imaginea propagata in media)ar trebui sa faca,zic.
Orice om care ajunge la un nivel inalt de faima e supus criticilor si zvonurilor,minciunilor si manipularilor media,inclusiv Mj,Jeff,ZuckerBerg sau Gates.
Nu inseamna ca aceste zvonuri sunt adevarate,de multe ori sunt oameni care instiga in spate,nu stiu sa-ti zic cu ce scop,probabil sa castige bani,deci, nu nu cred ca Mj a fost pedo, nu cred ca Bill Gates vrea sa ne cipuiasca sau ca ZuckerBerg e robot, sunt zvonuri, nu pot sa spun nici 100% ca e imposibil, ar fi gresit din partea mea, dar cred ca zvonurile astea vin din frica oamenilor.
Eu merg pe principiul prezumptiei de nevinovatie, nu toti oamenii sunt ce par a fi, interpreteaza cum vrei asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii tu cine a fost Jackson cu adevarat, l-ai cautat in suflet?

E stupid sa compari acuzatiile aduse lui Jackson cu ceea ce se spune pe internet despre Gates si Zuckerberg. In spatele acuzatiilor aduse lui Jackson exista o serie de fapte. Ceea ce se spune pe internet despre Gates si Zuckerberg n-are nimic relevant la baza.

| StrongHeart explică (pentru anonim_4396):

Poate este cum spui tu,dar eu aleg sa nu pun tot raul in față pentru. ca imi face rau, de ce sa ma gandesc la asa ceva cand nu am de unde sa stiu adevarul si sa ajung sa nu ma mai bucur de o melodie sau un film ca nu stiu ce spun unii despre artist/actor?
Nu sunt aici sa ma contrazic, pana la urma stim doar ce am auzit sau am citit pe undeva, poate e ca mine sau poate e ca tine.Pace!