| Rooksee a întrebat:

Credeti ca oamenii se pot schimba? De ce?

8 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Normal ca se pot schimba.

| zurick a răspuns:

Da oamenii se schimba chiar daca noi nu realizam[ex.Pai toata lumea trece prin niste etape.Stii de la stadiul in care numai jocul ne interesa cand eram mici traind printre zane, masinute si altele pana la adolescenta unde ni se urca la cap si vrem sa aratam ca nu mai suntem copii si ca sa demonstram ne schimbam cu totul devenind cu totul altcineva.]Deci ne schimbam chiar daca nu ne dam seama.Pa,pa.

| gemeni6226 a răspuns:

Oamenii se pot schimba si in bine si in rau functie de evenimentele din viata si functie de persoanele cu care trebuie sa vina in contact zilnic.

| LeMousiqe a răspuns:

Și-au dat seama de viața adevărata, unii nu iși dau seama cât or trăi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana.

| Xenya a răspuns:

Se schimba foarte greu si cu multe eforturi! happy

| ๖ClaSSic a răspuns:

Da... si de'obicei se schimba in mai rau.

| claudia511 a răspuns:

Da, se schimba, dar foarte greu. Stiu din proprie experienta. Nu pot schimba ceea ce e gresit la mine, dar uneori pot controla si imi dau seama ca e gresit si incerc sa numai fac. Deci da, cu mult efort si multa vointa.