| Buresbista123 a întrebat:

Credeti ca Paul Walker a fost omorit?

11 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Un accident ciudat si macabru...toate variantele sunt posibile, pana la proba contrarie. Ciudat cum au luat fix o masina care inca nu efectuase un drive test! De ce au fost lasati sa conduca o masina ce nu era sigura?

| mona a răspuns:

A fost omorat accidental nu intentionat asa cum speculeaza presa

| spy2o a răspuns:

Sunt aberatii! Nu poti omori pe cineva la o ora fixa.Nu taindu-i franele.

| Musique a răspuns:

Cui îi pasă?
Crezi că se va întreba cineva dacă tu ai fost omorât au nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a murit ce?
Nu mai iasa fast and furious 7? laughing
Am auzit de accident pe net, dar nu ma intereseaza!

| Madayna a răspuns:

A fost un accident de masina, in nici un caz nu a fost omorat.

| Zatharra a răspuns:

Crezi că mi-a păsat de soarta lui?

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Eu cred că a fost doar un simplu accident.

| Alexandra284561 a răspuns:

Nu. Paul Walker a avut un accident, din cate stiu eu. In niciun caz nu a fost omorat.