| AlexDorinel a întrebat:

Credeți că perioada 2017-2019(justiția, proteste etc) din politica românească va fi uitata vreodată având în vedere ca au fost proteste în toată lumea?

Vor mai fii vreodată proteste de genu în România?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Deja e uitata... se vede din intentia de vot. Romanu' are mintea foarte scurta. Cel mai probabil vor fi proteste serioase in primavara dupa ce se face mai cald, ca Putin a ingropat prea multi bani in destabilizare aici ca sa se stinga totul. Doar sa nu moara toti fanii Sosoaca si haur pana atunci...

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Dorele, lasa politica ca vorbesti prostii, fiindca nu intelegi nimic.

| Lukasssz a răspuns:

Nu