| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca prostia e un avantaj?

7 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Da cred asta

| justanotheruser99 a răspuns:

Daca te referi la faptul ca multi prosti sunt scutiți de unele lucruri, da, e un avantaj. In rest, nu îți e prea utila.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostia și nesimțirea, da, sunt în niște avantaje aproape întotdeauna.

| LoveSleep a răspuns:

Evident, nu.

| Vitezaaaa a răspuns:

In momentul de fata, da. Daca esti prost o duci mai bine. Ai Facebook, faci 8000 de selfie si le pui acolo ca sa te pupe toti in fund sa te simti mai bine. AI 80000 de prieteni dar stim cu totii ce prieteni dar ce conteaza? Marimea conteaza laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| oglindasultanului a răspuns:

Chiar este, poti sa-i faci mult rau in fata cuiva, si acela te va scuza crezand ca esti doar "prost".