| raluca0306 a întrebat:

Credeti ca relatiile la distanta tin? si te vezi o data in saptamanahee hee

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu tin niciodata...

| User a răspuns:

8 km? "Distanta" asta o faci si-n limba, sa fim seriosi.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu siguranta nu. Cu toate ca daca il vezi asa rar, abia astepti momentul revederii. Convietuind impreuna il poti cunoaste mai bine si poate iti dai seama ca nu e ceea ce iti doresti

| Narfundo a răspuns:

Hah.proverb marinaresc. Iubeste-ti copilu ca si cum ar fi al taulaughing

| andragrigoras2000 a răspuns:

Daca te vezi macar odata pe saptamana e okhappydoar daca persoana respectiva e plecata departee si nu va puteti vedea, atunci.nici atunci nas putea spune ca nu tin. daca doi oameni se iubesc cu adevarat si dragostea e reciproca, relati tine.dar daca e doar o intamplare, nici sa nu te gandesti.omul respecti,adica cel care pleacasa departe, capata un nou anturaj, descopera noi lucruri si nu mai e omul pe care l-ai cunoscu inainte.bine,asta depinde si de ambitia omuluibig grin daca nu e ambitie,...n ustiu ce se intampla!happy

| Andr3yCzz a răspuns:

Depinde de cat de mult va iubiti! Sincer, eu nu cred in aceste relatii!

| raluca0306 explică:

Nu sta departe de loc.cam la 8
km de minelaughing