| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Credeti ca Romania va evolua?

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da da.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Va INvolua. Acum depinde si ce se va intampla pe plan politic in urmatorii 3-4 ani. Nu de alta, dar daca legile, asa proaste cum sunt, s-ar aplica cu seriozitate...

| SilentRain a răspuns:

În rău, da
În bine, nu

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

De acord cu dvs

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu îs chiar atât de de bătrâna mi-a am pana ies la pensie

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O sa evolueze in RAU 90% si in bine 10% adica ne ducem dracului cu totul si va fi si mai rau pentru astia care vin din urma.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

In cel mai bun caz totul va rămâne așa cum e acum, deși daca mă gândesc mai bine, poate țara asta va fi una dezvoltată dar cu alt nume și condusă și colonizată de alte nații inferioare sau asemenea noua! Poate Transilvania si Moldova și Oltenia se vor dezlipi de țara rămânând doar o porțiune de mărimea Bulgariei de astăzi, orice e posibil! dar slabe șanse ca RO pe care o știm sa devină o țara gen Austria, Croația sau Italia!

| FreddieM a răspuns:

Am pierdut ocazia asta in '89.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar în rău.La câți cocălari, copii ascultători de 5gang,bețivi, leneși, țigani (de ăia răi ), criminali sunt în România, îți dai seama

| gogu220 a răspuns:

Depinde foarte mult de cum vom vota în neiembrie.
Ar trebui să votăm pe cel care va înţelege că NU prin mărirea pensiilor şi salariilor vom trăi mai bine, nu prin numărul bacnotelor din buzunar va creeşte nivelul de trai, prin creştera puterii de cumpărare se poate îmbunătăţi viaţa, dar mai ales prin scăderea accizelor şi taxelor.

| Vikaa a răspuns:

Daca ajunge Dancila presedinte nu va mai evolua in bine, va fi din ce in ce mai naspa.

| acerr a răspuns:

Romania e evoluata, oamenii sunt retardati!

| Anonima32145 a răspuns:

Nu stiu ce o sa se intample in viitor... Cu toti penalii la conducere nu este deloc ok. Totusi sper la o Romanie pe care noua generatie o va salva.