| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Romania va fi acceptata in spatiul Schengen?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa fie sigur acceptata, problema este ca nu se stie cand, la anul sau dupa mai multi ani.

| Drimmero a răspuns:

Din cauza hotilor de culoare care ne-au facut de ras prin lume nu suntem noi acceptati in lumea buna. Suntem marginalizati precum ultimele gunoaie si imputiciuni ale lumii!

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu au interes sa ne accepte, ne vor cere alte si alte "cerinte", valabile numai pentru noi. Emigrantii care au umplut Germania nu au avut nevoie nici macar de acte de identitate. happy

| pufulescu a răspuns (pentru Dorotheea21):

In sfarsit a observat si cineva din Romania chestia asta! Te pup, esti fata desteapta!

| Dorotheea21 a răspuns (pentru pufulescu):

happy

| UzOm a răspuns:

Niciodată! Noi suntem colonie, nu țară!

| TURB0X a răspuns:

Sper ca nu.