| Andrei200202 a întrebat:

Credeți că s-au dat atât de multe amenzi sau e asa să ne sperie pentru a rămâne in case?

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

S-au dat, nu exista interesul sa nu se dea, ca doar sunt bani la bugetul de stat pana la urma, si chiar daca nu se face nimic pentru om din ei, au ei de unde sa ia tot pentru ei.
S-au dat unele si aiurea, aleia cu declaratia in ordine si altii.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, s-au dat, a luat un prieten ieri și nu era foarte departe de casă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca oameniilor le e lene sa completeze un formular cand iasa din casa... In loc de 20 de bani cat costa foaia dau sute de lei