| anonim_4396 a întrebat:

Credeți ca se va mai prelungi starea de urgență? Credeți că dupa 16 mai se vor ridica restricțiile?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu stiu, probabilitatea este mare,dar depinde cate cazuri noi vor fii si cati mor vs vindecati, Romania a facut putine teste de asta si nr mic, cati sunt infectati de fapt nu stim, probabil mult mai multi, de corona vom scapa doar prin umuniare sau prin vaccin, el va reaparea iar din toamna

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stie nimeni. Vedem ce va mai fi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se vor ridica pe 16 si atunci cand se vor ridica se va intampla treptat

| gemeni6226 a răspuns:

Cred ca pana 31 mai nu avem nici o sansa.Nu este cum.