| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca si cand esti dezamagit nu trebuie sa ai regrete?

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Cel mai mare regret este sa nu incerci asa ca un esec nu are cum sa ma dezamageasca mai mult decat gandul ala "Stii, daca incercai si ieseai tu cum ar fi fost?"

Asa stiu ca am pierdut si stiu ce sa fac mai bine data viitoare.
De asta nu sunt dezamagit vreodata. Sunt doar stresat, asta e altceva rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru RainmakerX):

Dar tu inveti din greseli?

| RainmakerX a răspuns (pentru RAY):

Da si nu. Vezi tu, am anumite slabiciuni, le putem zice dorinte personale si de foarte multe ori repet anumite greseli in speranta de a ajunge undeva pe scurtaturi.

Cu timpul am invatat sa decid mai bine deci probabil ca m-au ajutat la ceva greselile.

| RAY a răspuns (pentru RainmakerX):

Eu un an cu o jigodie am vb virtual, nu e usor man, sa fi tradat dupa un an, ai avut prieteni dragi tie?

| RainmakerX a răspuns (pentru RAY):

Nu ma atasez prea mult de oameni...
Am foarte multi amici (persoane alaturi de care pot sa ies), cred ca am peste 40 insa prieteni carora sa le pot spune orice fara jena nu am.