| MrHello a întrebat:

Credeti ca sunt mai "periculosi" baietii care fumeaza? funda!

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Sunt mai... "la moda". Da, probabil vor sa se faca remarcati, dat fiind ca ai zis baietii, si ma gandesc mai degraba la adolescenti. Vor sa para periculosi, dar sa fim seriosi laughing

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un alfa nu vad de ce trebuie sa fumeze

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| J0B0MAT a răspuns:

Da,pentru ca inhalezi fum daca stai langa ei.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru MrHello):

Pai nu vad de ce.Chiar daca fumeaza sau nu, fiecare se comporta intr-un anumit fel. Comportamentul unei persoane poate diferi in fuctie de persoana de langa el.Adica,o persoana, in general, se va comporta mai frumos cu cei apropiati, iar cu ceilalti va fi mai reticenta, poate chiar rautacioasa.Depinde de fiecare persoana.Dar nu cred ca faptul ca fumeaza tigari obisnuite ii afecteaza comportamentul. Daca fumeaza altceva, da, isi va schimba comportamentul.

| R0R0 a răspuns:

Nu, Suntem baieti normali, doar ca au vicii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sunt mai plini de fum laughing

| SebylVane1890 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin "periculos".
Pentru mine chiar nu conteaza daca o persoana fumeaza sau nu.Doar cand vine vorba de persoane extrem de apropiate.Atunci e putin diferit.De exemplu prietena mea cea mai buna fumeaza de ceva timp si mereu o intreb cam cate a luat in acea zi, cate pachete, o rog sa mai ia pauze si chestii, dar in rest fiecare cu viata lui.Inca incerc sa mai deschid ochii unora, dar e destul de greu...
In general sunt vazuti ca persoane mai periculoase, dar asta nu inseamna nici pe departe ca ceea ce se spune e si adevaratbig grin
Acum daca fumezi, ca baiat, esti "smecher" dar e o mare prostie.Mi se par penibili oamenii care se apuca pe principiul asta, chiar daca majoritatea fix asta facbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Sorin278 a răspuns:

Nu prea are importanta fumatul, dar la un incepator e altceva; prima data cand fumeaza, fumeaza ca disperatu' ca ii place mult tutunul, dar dupa perioada aia nu mai e o problema. big grin