| Joker3134 a întrebat:

Credeți că țările sarace o duc bine? Afganistan, Irak?

Răspuns Câştigător
| Bella993 a răspuns:

Cum sa o duca bine daca sunt saraci? Ai raspunsul in intrebare. Nu e vorba numai de saracie, dar in halul in care traiesc. Razboaie, crime, lucruri pe care nici nu vrei sa ti le imaginezi. De ce crezi ca emigreaza? De bine ce o duc. laughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Țara nu este tot una cu locuitorii ei. Sunt țări mult mai sărace, cu locuitori care trăiesc cu 1$ pe zi. Boli, copii care mor tineri, foamete etc, dacă asta înseamnă că o duci bine.

| Mosotti a răspuns:

Ai facut o contradictie, o tara saraca nu are cum sa o duca bine, o duc prost, foarte prost, mai rau ca noi de 10 ori.

| Celcestietot a răspuns:

Ei știu cum se simt, corect?

| Sofer a răspuns:

Dacă sunt sărace cum sa o ducă bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai logica unui cartof.

| Curious2 a răspuns:

Nu stiu ce inseamna " a duce bine ".
Peste tot exista si parti bune si parti proaste. Depende din ce unghi privesti.
Razboiul din Afganistan are si parti bune.
Iti recomand sa inveti sa privesti lucrurile din mai multe perspective.