| Welterweight a întrebat:

Credeti ca toate mediocrele ar trebui sa faca copii? De ce toate fac copii la 20 de ani?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Majoritatea raman ca nu stiu de educatie sexuala, iar cele care nu intra in catalogarea de mediocre vor sa-si intemeieze o familie de tinere.

| Catrice a răspuns:

Haha unele la 20 ani au deja 2 copii. În liceu am avut vreo 3 colege care atunci când au dat bacul fie aveau deja un copil și îl așteptau/concepeau pe al doilea, fie erau în luna a 8a de sarcina.

| Emma30555 a răspuns:

La 20 de ani sunt puține care fac copii. Dupa părerea mea ori din lipsa de educație ori din greșeală se întâmplă. Bineinteles ca probabil sunt și excepții

| Plato a răspuns:

Din ce punct de vedere "mediocre"?

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu înteleg de ce unele își distrug tinerețea cu lucrurile astea

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Emma30555):

In secolul XXI trebuie ca o fata sa fie incredibil de stupida sa rămână însărcinată "din greșeală".

| Dismally a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faca copii doar cine isi doreste cu adevarat. Nu stiu ce ai vrut sa spui cu "mediocrele" dar nu ar trebui sa confunzi calitatea de a fi parinte cu inteligenta / statutul social / educatia etc. - nu acestea te vor face un bun parinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac de lene, decât sa meargã in straintate sa munceasca ca ospatarese, sau altceva, fac un copil ca e mai lejer. Cel putin din cate am observat eu.

| mgtow a răspuns:

Fac din greseala sau cu speranta ca a gasit omul ideal in viata. La 20 de ani nu-i rau sa ai copil, dupa 25 zic ca e cam tarziu si la 30 nu merita. Ori face copil la tinerete sa isi vada parintele tanar multi ani sau la 50 cum fac spaniolii si ii zice ce faci batrane, aia chiar ca nu-s normali la cap

| Welterweight explică (pentru Plato):

N-au educatie, job, nimic.