| Alex a întrebat:

Credeti ca Tupac Amaru Shakur traieste sau nu? Argumentati, va rog.

2 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

A murit, fizic. Argumente: autopsia, n gloate in corp, poze si filme indelung si temeinic documentate.

amintirea lui este insa vie. traieste prin muzica lui care inca se difuzeaza si se asculta si prin cei ce l-au apreciat.

| TheDuckTanker a răspuns (pentru danielcretu1980):

Neah nu stii prea multe, la autopsia aia ii lipsea tatuaju de pe gat si si daca te mai uiti si tu pe youtube o sa vezi ca poza e extrasa dintr-un film cu elwinking.
El este prin Cuba... si cica s-ar intoarce in 2014 deoarece este the 7 days theory fiindcva 2+0+1+4 = 7winking