| Joker3134 a întrebat:

Credeți că un om de succes este și fericit?

Răspuns Câştigător
| adriangrowinglife12 a răspuns:

Asculta melodia grasu xxl- drumul spre succes si iti va raspunde 100% la intrebare, trust me

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Variaza situatia. Un familist nu e fericit toata viata lui, singuraticul la fel chiar daca are bani mai trece prin momente grele, nu e adevarat ca un om singur fara copil e amarat sufleteste. Se compenseaza singuratatea cu un caine sau pisica, o masina scumpa sa se bucure de ea si femei isi gaseste cand vrea. In schimb familistul trage pentru familie si familia umbla dupa el oriunde merge

| Alyra a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin om de succes.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Uneori.

| Mosotti a răspuns:

Depinde de sistemul de valori, si ce il face pe acel om fericit, pe partea carierala da, e fericit, daca are nevoie si de cea afectiva si n-o are, nu e fericit. In general un om ca sa fie fericit trebuie sa aiba un echilibru din ambele, altfel mai putin poate fi fericit.

| Sofer a răspuns:

Niciun om în viata asta nu e pe deplin fericit.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

In viata fericirea e un film de scurtmetraj ori cine ai fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă prin sucesc te referi doar la bani/cariera, atunci nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e de succes si emotional, nu doar financiar, da, e fericit.

| troleibuz a răspuns:

Nu neaparat.

| Andrei200202 a răspuns:

Tu ce zici, este?

| Cksihja a răspuns:

Acel moment când vii acasă ești fericit și vrei să te bucuri de asta dar vine cineva și strică totul. Asta înseamnă să ai succes.

| SLS92 a răspuns:

Logic, crezi ca banii nu aduc fericirea, ia raspunde la asta?

| homosapiens a răspuns:

Depinde cat de important e succesul pentru el. Daca asta si-a dorit dintotdeauna, atunci si-a indeplinit scopul in viata fapt ce cu siguranta ii va aduce un sentiment de implinire sufleteasca. Dar omul nu se va multumi niciodata cu ce are. Intotdeauna va tinti spre mai bine, intotdeauna va exista o dorinta nesatisfacuta. Fericirea deplina nu exista.