| idonttgiveafuck a întrebat:

Credeti ca varsta de 14 ani e prea mica pentru a avea o relatie?

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Nu.Sunt fete care își încep și viața sexuală la 14 ani. Daca va iubiți cu adevărat este ok. Daca băiatul de care ești îndrăgostită te respectă și e băiat bun este ok.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cred că e prea mică pentru o relație serioasă, însă pentru o aventură e ok.

| Clorox a răspuns (pentru T0T):

Ce sa faci ma' la 14 ani? laughing

| T0T a răspuns (pentru Clorox):

Nu mă refeream în sensul ăla.

| WaterDrop a răspuns:

O relatie nu, insa ai grija pana unde ajunge aceasta relatie.Sexul s`ar putea termina urat daca nu sunteti pregatiti pentru asta.

| idonttgiveafuck explică (pentru WaterDrop):

Nu ma refeream la tipul ala de relatii laughing

| oglindasultanului a răspuns:

Poti sa ai si la 3 ani, daca mami si tati iti permit sa stai intre persoanele potrivite pentru o astfel de "relatie" yin yang

| Tonea_Danut_2000 a răspuns:

Mai bine bucura-te de copilărie și nu te mai baga in proștii de genul... Părerea mea pentru a incepe o relație e de la 17-18 ani...E o risipa de timp acum cât ești copil.Parerea mea