| SuperLover a întrebat:

Credeti ca visele au o semnificatie anume? Visez multe chestii ciudate. In ultimul timp visez des cum ma sarut cu fostul prieten. Si pe un site de interpretat vise zice ca e semn de impacare. Bineinteles ca vreau sa fie adevarat asta, dar totusi poate fi o prostie...

Răspuns Câştigător
| enya_2479 a răspuns:

Si eu patesc sa visez unele chestii care apoi se intampla in realitate straight face insa eu cred ca sunt din partea celui rau deoarece un timp am mers la biserica si nu mai visam.Sunt de parere ca interpretarea viselor e o prostie, insa sunt si vise trimise de Dumnezeu care iti pot arata o cale.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai citește și aici: www.elystar.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

visele se intrampla la un momendat de exemplu eu ieri am visat ca nu mai e zapada si uite azi nu mai e deci se poate ca si tie sa ti se intample la fel