| albinuta_2886 a întrebat:

Credeti in blesteme, descantece, deochi etc? Mie mi se par o mare prostie.

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu,nu cred.

| Alice_6278 a răspuns:

Nu am carezut niciodata in asa ceva.nici nu e nevoie.cum zici tu e o prostie si in primul rid e pakat.

| ceco a răspuns:

In deochi da...se pare ca faza e adevarata si demonstrata si de psihologi si bioenergeticieni

| blue95 a răspuns:

Sincer.nu cred in asa ceva. e o aberatie happy! asta e parerea mea.acum poate sunt persoane care cred in aceste lucruri

| NoNameToday a răspuns:

In blesteme si descantece nu cred. dar in deochi da.Se zice ca cei cu ochii deschisi la culoare sunt cei care deoache si mai ales daca sunt luati de 3 ori de la sanul mamei.Eu am ochii verzi si daca ma minunez de cineva il deochi, il doare capul ingrozitor si trebuie sa ii zic TATAL Nostrau ca sa ii treacalaughing. aiurita treababig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mica, mai credeam ceva, ceva, dar acum, deloc.