| Sebastian_Sebastian_1994 a întrebat:

Credeti in creationism sau evolutionism?

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Evolutionism. Tu?

| Sebastian_Sebastian_1994 explică (pentru Rakanishuu):

La fel

| Sebastian_Sebastian_1994 explică (pentru Rakanishuu):

Si eu la fel

| doctorandus a răspuns (pentru Rakanishuu):

In evolutie nu se crede. Evolutia e stiinta, nu credinta. Crezi la biserica. In momentul in care iesi pe poarta bisericii stii sau nu stii.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu cred in nimic, eu cred in dovezii si teoria evolutiei explica doar cum a evoluat viata atat si dovezii pentru evolutie sunt destule doar sa vrei sa cauti

| RainmakerX a răspuns:

Eu cred in ambele in egala masura.

| syd2 a răspuns:

Cred intr-o creatie ce a prins evolutie, ceva nu poate sa apara din nimic, iar odata ce a fost creat evolutioneaza.

| Ibrahimovic a răspuns:

Cred in ambele.