| magda_2539 a întrebat:

Credeti in extraterestri? dati-mi un motiv. fundita la cel mai convingator. happy

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Cred,ca mai existe fiinte in afara de noi, dar nu ineaparat denumite ''extraterestri'', adica eu una zic ca sunt multe dovezi lasat vechi prin Egipt si Peru ca ar fi existat.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, si la stiri au iesit imagini cu ozn.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Extraterestri exista dar sunt la mi de ani lumina si in area51 sunt capturati si sunt disecati sau pusi la experimente am fazut ca cineva a reusit sa filmeze in area 51 ceva imposibil dar a reusit mai noi in Ierusalim a aparut un ozn