| Randy Orton a întrebat:

Credeti in extraterestrii? Daca da, explicati! V-ati intalnit vreodata cu ei? Ati vazut vreodata vreo nava de-a lor?

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu cred! am crezut in unele momente dar m-am convins ca nu exista!

| Ana a răspuns:

Nu cred laughing, pana nu-i vad nu cred laughing

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna,
In extraterestri.nu stiu, sa cred sa nu cred.adica nu exista dovezi clare cum ca acestia ar exista.nimeni nu stie cu adevarat sa dezvaluie acest mister. sad. Si nu, nu m-am intalnit vreodataa cu ei si nu, nu am vazut niciodata o nava de a lor.winking

| Alice_2134 a răspuns:

Nu dar as vrea sa ma intalnesc cu eihappycred ca exista big grin