| IsAbElLaSwEeT a întrebat:

Credeti in magie? Argumentati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu nu cred.Dar ar fi frumos sa putem avea magie, ar fi ca in filmewinking

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu.
Am ajuns să credem că orice lucru, mai ieșit din comun e "magie"...

| ÐÿÅ a răspuns:

Sincer nu cred! Nu am vazut niciodata cu ochii meisa se intample ceva care sa aiba legatura cu magia. Dar ar fi super tare daca as avea magie!

| Zenit313 a răspuns:

Da,este puterea mintii.Magia/vraja/rugaciunea/meditatia,ajuta mintea sa indeplineasca sarcinile.

| Ramona000 a răspuns:

Nu cred, deoarece nu am azut pana acum cum un om face o magie am vazut doar trucuri dar magie nu

| Zuzazozo a răspuns:

Sincera sa fiu eu nu cred in magie.Mi se pare o prostie care exista numai in filme.Este folosita in filme pentru a atrage atentia.

| Chronicles a răspuns:

Nu. Nu am vazut niciodată să se întâmple ceva care are legătură cu magia, este doar în desene.

| LucaTheodor a răspuns:

Nu!