| Zmeura a întrebat:

Credeti in viata de apoi?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Cu siguranţă. Viaţa trecătoare de pe acest pământ nu este decât pregătirea pentru cea veşnică.
Fiecare cum îşi aşterne aşa va dormi.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca am o viata si o menire anume. Ca dupa e gol sau e altceva nu conteaza. Atat vidul cat si viata de apoi ma vor primi in egala masura cu bratele deschise.

| Cleona a răspuns:

Conform bibliei, viata de apoi este iadul ori raiul, dar nimeni nu stie precis daca exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel care le-a facut stie sigur ca exista si unde.ne-a spus si ne spune si noua. da noi nu credem pana nu vedem.si cand vedem e deja tarziu.

| Angeloxd a răspuns:

Nu dar cred că e posibil sa ne nastem de mai multe ori în alte corpuri