| Onixuţa a întrebat:

Credeti in zodii?
Daca da,
1.ce zodie sunteti si ce influenta credeti ca are zodia asupra atitudinii voastre(niciuna, o stare vesnic vulcanica, fericita, pesimista etc)
2.cu care zodie va intelegeti foarte bine?
3.care zodie va place mult si de ce?
Fundita!happy

9 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Bună.Mă aflu în zodia rac și consider chiar adevărată treaba ăsta cu zodiile.Ma regăsesc în absolut tot ce se spune despre zodia mea ..Reacții,stări,sentimente.Mă înțeleg foarte bine cu cei din zodia balanța și zodia mea.Nu am o zodie anume care îmi place, am vazut ca toate au părți bune si părți rele.În general eu mă înțeleg bine cu toate zodiile. Bine ca nu e o regula faza cu zodiile, mai sunt și excepții, dar în general am vazut ca multi se regăsesc în ce se spune despre zodia lor.

| Kaℓi a răspuns:

Nu, nu cred.
Cunosc persoane nascute in aceeasi zi, acelasi an, cu firi si destine extrem de diferite.
Desigur, diferentele rezulta din zodiile parintilor big grin

| Onixuţa explică (pentru Kaℓi):

Eu am inceput sa cred de putin timp incoace. De exemplu, toti leii au mandra si orgoliul ala, off. Dar sunt draguti. In paralel, sunt de parere ca depinde 50% si de educatie. Mai ales atunci cand este vorba nesimtire, prostie si alte chestii, nu poti da vina pe zodie...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred, nu prea m-a interesat subiectul asta.
Gemeni.
Nu stiu, am prieteni din toate zodiile.
Gemeni, pentru ca e zodia mea.

| Onixuţa explică (pentru anonim_4396):

Am ascendent in gemeni.:d

| anonim_4396 a răspuns (pentru Onixuţa):

Sper sa tii cont de asta cand te vei decide cui sa ii acorzi funda big grin

| Onixuţa explică (pentru anonim_4396):

Ce draguti sunteti.laughing Ador gemenii dar as fi nedreapta.:/ Mai astept completari. smug

| iSwag a răspuns:

Nu cred, dar imi place sa urmaresc horoscopul happy

Varsator (dupa "mutatia" asta. cica sunt capricorn)
Niciuna
Leu...
Varsator. Pentru ca valoare.