| mixxjim a întrebat:

Credeti in zodii? De ce?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, pentru ca viata fiecare si-o face in functie de cum gandeste si nimeni nu-mi spune viitorul sau altor persoane, ci minciuni ca sa faca bani pe seama celor care cred in asa ceva.

| 4b a răspuns:

Zodiile sunt o prostie, iar eu nu cred in prostiiwinking
Salut...

| AndyLavy a răspuns:

da pentru ca tot ceea ce se spune despre zodia mea mi se potriveste.

| Okami23 a răspuns:

Eu nu cred deoarece este imposibil ca alte cateva milioane de oameni nascuti sub aceeasi zodie sa faca aceeasi chestie ca tine, sau toti de aceeasi zodie sa aiba aceleasi trasaturi de caracter

| razvanf a răspuns:

Eu nu credeam in zodii la inceput, dar intro seara intr-un bar cu patronul la masa vorbeam si din vorba in vorba ajunsesem la zodii si la un moment dat intra un prieten venit din Spania, iar patronul a inceput sa il caracterizize doar dupa zodie si totul era adevarat. Si a mai spus ca este o carte (nu imi mai aduc aminte cum se chema) care o au anumiti calugari iar acolo spune clar cum sunt persoanele in functie de zodii.

Si ca o teorie pe care am auzit-o de la el este ca luna influenteaza princ campurile ei magnetice starea oamenilor precum lunaticii, iar in fiecare zi luna este intr-o alta pozitie fata de pamant.

Bineinteles educatia, cei 7 ani de acasa si experientele din viata pot schimba sau influenta comportamentul unei persoane.