| Carolina1972 a întrebat:

Credeti va se vor "inmulti" cazurile de covid-19 dupa ce se redeschid scolile?

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

După părerea mea nu, deoarece acest virus este că multe altele care au fost în trecut, și care încă mai sunt și în prezent.
Situația după redeschiderea scolii va fi același dacă continuam să respectam reguliile, iar ține minte că corpul, cu timpul, se obișnuiește la răceli, boli, virus, ecc. Cel puțin așa au spus mulți experți, că deocamdată cu acest virus trebuie să ne obișnuim!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, va fi bine

| JicaContra a răspuns:

Daca reusesc sa faca reguli care sa protejeze copii, atunci nu
totusi sper sa nu deschida scolile daca nu fac regulile cum trebuie