| Leon a întrebat:

Crezi ca viata ti se poate schimba peste noapte, crezi ca poti sa ai puterea sa te schimbi intr-un moment si sa ai hotararea sa iti indeplinesti visele oricat de imposibile par ele? Credeti in legea artactiei 'transpusa' la nivel psihologic, adica ceea ce doresti, gandesti, vrei sa faci.atragi catre tine? Pare nebunesc, dar toti oamenii de succes in viata s-au comportat asa, cu mult indrazneala si curaj.

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Da, asa pitipoanca si rujata, cred asta. E vorba sa atragi OPORTUNITATILE care te vor ajuta in indeplinirea visului. Hai, na, acu sunt si oportunista... damn!
Nu e nicio nebunie, traiesc in starea asta de ceva vreme si simt ca ce s-a spus in Bibile, "traiti liberi ca pasarile cerului", este starea asta.

5 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Offff, cat ma enervezi!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Am observat asta, dar ma fac ca ploua...

| Leon explică:

laughing Vad ca citesti si gandurile, esti incredibila Nyx. bv!

| Leon explică:

Iti testez caracterul dupa cum ai vazut... cred ca esti o lady cu identitate. Cat imi place sa te tachinez!big grin

| Domino a răspuns:

Salut.
Este si asta o ipoteza, unii o numesc intuitie, dar cred ca pentru succes, pentru indeplinirea unui vis, e nevoie de mai mult de atat.