| nicoleta01 a întrebat:

Cronologia pe facebook o data activata nu se mai poate dezactiva?

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Din pacate, nu se mai poate scoate orice metoda ai incerca.

Succes!

| Dia007 a răspuns:

Avand in vedere ca la un moment dat Timeline-ul va fi implementat la toata lumea, ai un avantaj in a invata prima cum se foloseste. Eu mi-am activat singura timeline-ul (ceea ce tu numesti cronologie) pentru ca e un mod mai organizat de a iti pune datele in ordine. Cand vrei sa vezi ceva ce ai postat acum 3 luni, doar apesi pe luna la care vrei sa te duci in urma (ai in partea dreapta anii si lunile aferente acestora), in loc sa dai scroll down de mii de ori si sa tot apesi pe "Show more" si sa astepti o vesnicie sa se incarce. Eu iti propun sa te uiti mai mult peste noua forma de FaceBook si sa vezi partea buna a lucrurilor happy
Succes si sa ne tii la curent cu ce ai descoperit pozitiv la noul format
Dia

| Heythere a răspuns:

Imi pare rau, nu se mai poate dezactiva, mai multi prieteni de ai mei ai patit asa si nu au reusit sa modifice.