| anonim_4396 a întrebat:

Cu banii cum stai? Cu iubirea cum stai? Cu sănătatea cum stai?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aceleasi intrebari ca de pretutindeni laughing

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Ce ai patit aseara?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Motivează să ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu banii ok, cu sanatatea ok cu iubirea nu stau.

| KaanNoah a răspuns:

Cu banii ok. Puțin de la bunici, putini de la părinți, puține economii din banii de scoala, si se aduna. Anul trecut am fost cu steaua de crăciun, adică la colindat. Și am casticat. Probabil ma duc si anul asta. Sănătatea e cat de cat buna. Eu mâncam foarte multe dulciuri si imi mai era rau, dar acum incerc sa ma abțin.cu iubirea... dupa cum ai vazut, tot caut tutoriale si pun întrebări despre cum să nu mai fiu timid..as vrea sa vorbesc cu tine undeva in privat daca s-ar putea