| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce ați rămas din această pandemie? Eu momentan cu un concediu de o lună și multe filme văzute

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu un gust foarte amar: mi-au fost furate mai multe luni din viata.
Caut hotii!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am ramas cu trista imagine a cati idioți exista in lume si pandemia ia scos la iveala. Ma refer la astia cu teoriile conspiratiei

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

15 cărți citite

| JicaContra a răspuns:

Cu slujba visurilor... lucru de acasawinking
si acum cand cica, ca a trecut, s-a votat in toata firma daca sa ne intoarcem la birou
NIMENI nu a votat sa se intoarca big grin

| goguPatent a răspuns:

Cu spalatul mai des pe maini si cu un Bucuresti mai curat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt la fel ca înainte.

| mitzok a răspuns:

Am slabit 9 kg. A obs lumea eu avand inainte 71 laughing

| Hannah06 a răspuns (pentru mitzok):

Cum ai reusit? laughing

| anonim_4396 explică (pentru mitzok):

Ai Slabit? Lol. Cred ca general vorbind majoritatea oameniilor dupa pandemia asta au ramas cu Kg in plus.

| mitzok a răspuns (pentru Hannah06):

laughing pai nu imi venea sa mananc mai deloc, mancam de 2 ori pe zi, nu imi luam dulciuri, sunt cam dependendent de cola, am baut 40 de litri de cola 0. mancam ovaz mult. thats it

| Delilahhh a răspuns:

Eu am vizionat multe seriale și am citit vreo 3 cărți pentru sufletul meu, în rest mi-au umplut timpul cursurile de la facultate și cerințele docenților. Pe scurt - am rămas cu multă cultură.
Am încercat pe cât posibil să nu „pierd" timpul ci să îl "fecundez", cum ar spune M. Eliade. happy

,, Cred că suntem blestemați să ne consumăm inutil timpul, și că dacă nu ne„pierdem" niciodată timpul nu înseamnă că îl avem, că îl stăpânim, îl fecundăm."

| Ex0id200 a răspuns:

Cu o olimpiada nationala anulata?