| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cu ce circulati mai mult? Masina, avion, tren sau pe jos?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu avionul n-am avut onoarea. Cu trenul de foarte putine ori si nu foarte placut. Cu masina destul de des. Masina este esentiala pentru locul meu de munca. Si totodata pentru excursii sau pentru atunci cand ma grabesc. Dar imi place sa merg pe jos. E placut. Mai admir si eu cate o domnisoara, ascult pasarelele, privesc natura, etc. Din pacate e foarte cald si acum prefer sa stau prin casa. Si din pacate pentru mine strada e iadul ( dupa cum spunea si altcineva in alt raspuns de pe TPU ). Lumea cauta sa impresioneze si totodata crede ca si tu cauti asta. Si mereu cauta sa comenteze ceva la adresa ta. Ca esti prea slab, ca prea gras. Ca vezi tu esti demodat sau prea tipator. Mereu e ceva de comentat. Si mereu gasesti destui care sa comenteze.

Dupa cum si spuneam intr-o poezie nascuta dintr-un sentiment de frustrare fata de acesti oameni pentru care discreditarea celorlalti este scopul suprem in viata :

Pe banci sub acoperire mereu
in loc de batrani vezi golani de liceu
Care stau sa te analizeze atent :
- Ba, tu asculti 50 cent?

| fluturas a răspuns:

Pe jos happy

| Rukhsandra a răspuns:

Ratb

lolita
| lolita a răspuns:

Acum merg foarte mult pe jos caci zilnic ies la plimbare cu baietelul meu. cu trenul nu am mai mers de foarte mult timp.

| anad a răspuns:

Mult pe jos si in rest cu masina. Nu urc in avion si cu trenul circul tot mai rar!

| Adredemesconf a răspuns:

Buna Claudiu!
Îmi place sa merg pe jos dar uneori merg cu mașina mai mult.
O zi frumoasa sa ai!
happy

| Helvete a răspuns:

Dintre astea- pe jos. Dar cel mai mult cu autobuzul.

| iuandfto a răspuns:

Eu circul cel mai mult pe jos. E mult mai sanatos. :p

| Abcfunny a răspuns:

Cu Rtb

Sănătate!

| maryana5 a răspuns:

Pff Ratb straight face

| Simona a răspuns:

Depinde unde am treaba. daca vreau sa ma plimb nornal merg pe jos. dar daca

| EstiFericitaSauTrista explică:

Mary3bee Si tie la fel:*

| Scuturici a răspuns:

Buna pe jos merg cand nu e tatal meu acasa...cand vine din Italia greuu il mai conving sa mearga pe jos laughing (Sa nu credeti ca parintii mei sunt despartiti ca nu sunt!) laughinglaughing