| Anaid69 a întrebat:

Cu ce credeti ca este mai ok sa calatoresc? Cu trenul sau microbuzul.Ma refer care este mai safe.

11 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Dintre cele doua, cel mai sigur este trenul.

| mona a răspuns:

Mai nou nici cu trenul nu esti in siguranta[la cata cala ferata se fura], eu as alege microbuzul

| neutrino a răspuns:

Tinand seama de sectiunea la care ai pus intrebarea, este indicat sa mergi cu trenul, la vagonul de dormit.

| Anaid69 explică (pentru neutrino):

Aici primesc repede raspunsuri, daca puneam intrebarea la alta categorie nu imi raspundea nimeni!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De unde pana unde, depinde de bagaj

| ywar a răspuns:

Logic ca trenul e mai sigur. Cu microbuzul "te dai" cand nu ai acces intr-o zona mai prost "populata" de CFR. Drumuri bune.

| PedoBarbie a răspuns:

Cu zepelinul.

| pietrean a răspuns:

Mai "safe"? Nu este sigur nici cu avionul,nici cu masina personala,nici cu microbuzul,dar nici cu trenul.
Alege ce este mai comod,mai rentabil,sa ajungi mai repede.
Eu aleg mereu, maina personala, deoarece ajung mai repede, mai comod, ma opresc cand am nevoie.

Răspuns utilizator avertizat
| Unstopable a răspuns:

Avionul

| tombraiderunderworld a răspuns:

Trenul