| Furnicuta000 a întrebat:

Cu ce firme de curierat colaboreaza eMAG?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Sameday, Quehenberger (care in general transporta cantitati industriale de marfa general paletizata), Fan Curier, Cargus si Nemo Express ocazional. Eu pe astea le stiam ca si colaboratori de cand am lucrat cu eMAG/Dante. La inceput baza curieratului la eMAG au fost cei de la Fan si Cargus. Acum au pus mult baza pe Sameday din cauza ca lucreaza 7/7. Eu personal nu am inteles niciodata de ce eMAG nu are flota proprie de camioane, macar pe zona capitalei ori in orasele unde au depozite daca pe restul tarii este mai rentabil prin parteneri.

| siriusblack98 a răspuns (pentru siriusblack98):

Si iti las aici un mic link drept completare in cazul in care doresti sa afli mai multe https://floteauto.ro/emag-a-devenit-actionar-majoritar-la-sameday-courier/

1 răspuns: