| madycoco a întrebat:

Cu ce maxi-taxi, autobuz sau troleu ajung de la gara din Brasov la pe bulevardul Eroilor?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

In Brasov nu sunt maxi -taxi! De la gara se ia autobuzul 4 care merge pana in Livada Postei, pe strada cu sens unic. De acolo, daca se mai merge inca o statie inainte se ajunge pe B-dul Eroilor la Teatrul Dramatic.In functie de numar se marge inainte sau inapoi. Pretul unei calatorii este 3 lei.Sunt bilete si cu o calatorie si cu 2.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da.Cu autobuzul 4 mergi pana la capat si inca o statie.Nu te dai jos si mai mergi inca o statie pana la Teatrul Dramatic, ti-am spus, in functie de unde vrei sa mergi. Strada incepe aproape de capatul liniei lui 4, de la hotelul ARO, si o poti lua si pe jos in josul strazii. Daca nu sti unde sa mergi, cobori la capat si o iei la pas in jos pana gasesti ce cauti.

| madycoco explică:

Elianna si cu autobuzul acesta 4 merg pana la capat? sau cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un taxi ca te duce unde vrei