| MihaiAndrei666 a întrebat:

Cu ce medie ati terminat gimnaziul?
Dar liceul?
Voi puneti pret pe note?
Fiti sinceri

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca e vorba de gimnaziu sau liceu am avut note de la 1 la 10, in gimnaziu am fost mai praf cu notele, din 2 si 3 la mate nu ieseam,, la liceu mi-am descoperit adevaratele pasiuni pentru istorie, geografie si romana, am tras tare la materiile astea, prindeam din clasa tot ce trebuia si nu mai repetam acasa in multe cazuri(eram o putoare), dar aveam note bune la materiile astea 3.

Nu mai stiu mediile, dar in generala cred ca am terminat cu 7 si o idee, iar liceul in toti anii cred ca undeva spre 8, 50.

N-am pus si nu o sa pun niciodata o valoare notelor de la scoala, sunt frectie la picior de lemn,, scoala testeaza memoria, nu si inteligenta.
Ca aveam note proaste la mate, fizica si chimie nu inseamna ca mi-am ratat viata si am ajuns fara niciun orizont in viata

| SilentRain a răspuns:

Nu pun preț pe note, nu ele te definesc ca om
Am văzut mulți prosti cu facultate, și am mai văzut oameni de nota 10 cu bun simț și caracter dar cu 4 clase terminate

| RainmakerX a răspuns:

Gimnaziul cu 9.96
Liceul cu 9.58 bac, 9.66 media anilor mate-info intensiv info
Evident, ambele la oras laughing

La facultate am avut si inca am 8, 9, 10 la materiile care imi plac si 5 in rest rolling on the floor Unii primesc primul 3 in liceu, eu l-am primit in a 4-a saptamana de facultate, aici daca faci de 1 atat primesti XD

Pun pret numai pe materiile care o sa-mi foloseasca mai departe caci stiu clar ce vreau in viata. Acolo iau de obicei 8 sau mai mult. In rest nu imi pasa.

Invata la liceu!
Daca nu aveam mediile astea atunci intram la o facultate proasta si nu mai intalneam multe persoane super.

| Plato a răspuns:

Gimnaziul nu mai stiu, liceul cu 9.70.
Nu, niciodata n-am pus pret pe note.

| deeeaqq a răspuns:

9 50 și ceva
N am terminat
Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7.
6.
Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ieșit șef de promoție, am terminat toți anii cu media 10, mai am de dat examenul peste o săptămână și am scăpat.