| AvalohAlyn a întrebat:

Cu ce mijloc de transport obisnuiti sa calatoriti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cu bita, pe saptamana fac in jur de 80km ajung si la 100 km in unele ocazii. E mai ieftina de intretinut, unde stau eu nu exista zapada in epoca de iarna si imi largeste durata de viata, nu voi muri din cauze cardiace.

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Autobuz si tren, in general.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu masina si avionul

| AtateaConditii a răspuns:

Troleibuzul daca stau mult. Si bicicleta mai mult cand cumpar ceva sau daca am treaba scurta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer tren sau metrou.

| Wukii a răspuns:

Mașina.

| LiimeXdx a răspuns:

Heii.Pai de obicei calatoresc cu masina..Sau cu trneul..Depinde de locul unde doresc sa calatoresc/merg. Inteleg ca e drum lung cu masina daca as vrea sa plec undeva la mii de km departare si ca cu avionul ar fi mai ok. Dar imi e teama sa ma urc intr-un avion. :]]

| Mariusflo a răspuns:

Cu maşina.