| KSandra_9472 a întrebat:

Cu ce nuanta sa ma vopsesc sa imi iasa saten roscat? Nu am vazut pana acum o nuanta standard pentru culoarea asta. Mentionez ca culoarea me este saten mediu si nu am mai fost vopsita.

3 răspunsuri:
| babyliciousalexaa a răspuns:

Buna sandra.In primul rand alegetzi gama din care doresti sa te vopsesti. sfatul cel mai bun ar fi sa mergi la salonul de infrumusetare.Acolo iti va prezenta un catalog cu noantele pe care le vrei in parul tau si asa ea va sti ce fel de nr sa folosesti si in mare parte iti va iesi cum vreiwinking daca nu vezi ca pe cutiile de vopsele arata before and after deci uitate cum esti tu poate gasesti una cum ai vrea tu sa fie culoarea tawinking bafta

| KSandra_9472 explică:

Merci. am vorbit azi cu cineva de la salon si mi-a recomandat 2 nuante pe care sa le amestec. sper sa imi iasa ceva bun. happy

| Cristina_3667 a răspuns:

Buna.Sunt si eu interesata de aceasta nuanta saten roscat. Poti sa-mi spui si mie cu ce te.ai vopsit pana la urma.si daca ti.a iesit culoare?