| JiTerra a întrebat:

Cu ce program pot face un video dar sa filmez din calculatorthinking nu stiu daca intelegi exact ce vreau sa spun. Am vazut un astfel de video, iar cel care l-a facut a spus ca nu a folosot vre'o camera.

Răspuns Câştigător
| NecroIonutz a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa faci un film cu ce se intampla me monituorul tau ( in genul filmeluor de Counter-Strike, sau tutorialelor facute pe desktop). Daca e asa, programul de care ai nevoie se numeste FRAPS si il poti gasi cu o cautare pe google happy sper ca ti-am fost de ajutor. Succes.

| JiTerra explică (pentru NecroIonutz):

Sti si care versiune e mai buna pentru windows XP?

1 răspuns: