| Joker3134 a întrebat:

Cu ce se ocupa firma Comtec?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te referi la firma de Echipamente electrice - Echipamente telecomunicatii -COMTEC 2000 INC?
https://www.comtec-int.ro/

Hmm, probabil cu echipamentele electronice si echipamentele de telecomunicatii :-?

| CristyMaxCT a răspuns:

Infiintata in anul 1994 compania COMTEC 2000 INC si-a dezvoltat de mai bine de 20 ani activitatea principala pentru Importul si Distributia la nivel national a echipamentelor electrice de joasa tensiune, a materialelor pentru instalatii electrice si a echipamentelor pasive pentru retele de telecomunicatii.