| 211wasgnij a întrebat:

Cu ce te deosebesti de restul lumii?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Pai ca sa nu "filosofim" pe aici si sa zicem vechea si interminabila poveste "EU SUNT UNIC/UNICA" o sa iti zic prin ce ma diferentiez eu de restul din, viziunea mea.Pai prin muzica pe care o ascult si prin numele pe care il port.Am un nume de floare si un nume pe care nu il intalnesti foarte des...Iris.Imi place chiar daca acest aspect nu a fost din totdeauna.Muzica,pai ea imi coloreaza fiecare coltisor al sufletului.De curand am descoperit carbunele ce-mi deseneaza fiecare clapa a pianului pe suflet iar fiecare coarda a chitarii ma strange de mana atunci cand o ating... Poate ca mai sunt si alte aspecte pe care eu nu le vadtongue

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Prin faptul ca vad lumea in alt mod, cu alti ochi.

Răspuns utilizator avertizat
| ellenutza_1811 a răspuns:

Pai eu ma deosebesc de restul lumii prin felul meu de a fi!happy

| Barbiiiiee a răspuns:

Prin felul meu de a fi.Prin proprul stil de a gandi.Prin modul in care ma aranjez, Comportamentulhappy...

| 029323163 a răspuns:

Ma deosebesc prin felul cum imi organizez viata, prin ocupatiile pe care le aleg, prin reletiile cu oamenii.