| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cu ce utilizator de TPU ați vrea să fiți „cei mai buni prieteni" sau „prieteni"?

31 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu ray fac echipa excelenta sau plato sta mai aproape de mine

| Dalmore a răspuns:

Sunt deja. Tu cu cine ai vrea?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pot să spun mai ușor cu cine nu.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Dalmore):

Hmm cu mulți, dar ideea e că nu vrea nimeni să mă cunoască.
O să visez cu ochii deschiși până când voi renunța la TPU, sau până când site-ul va deceda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om poate pretinde ca este oricine altcineva pe un site, daca nu ai nici macar o idee despre cine e, cum ai putea sa aveti o legatura de prietenie? Si in realitate toti "prietenii" sunt pentru ceva prieteni cu tine, pe internet ce sa mai zicem...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic as putea fi prietena cu unul.Practic cu niciunul.

| minrest a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pe internet, femeile tinere sunt barbati in varsta, iar copiii sunt agenti FBI. Multi user-i au o activitate frenetica, iar apoi dispar, dar site-ul nu are de ce sa se inchida, caci raspunde unei nevoi.

| Arakiss a răspuns:

Sunt deja cu Hammurabi. Anul trecut mi-am făcut concediul la el in Grecia.
Si cu Jack191 dar el si-a sters contul de pe TPU.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Arakiss):

Și cum v-ați înțeles?

| Arakiss a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Super. Hammurabi e un tip haios si de gasca nu te plictisesti cu el niciodata. Cu Jack191 si acum se intampla sa stam cateodata la o bere si la biliard pana dupa miezul noptii. laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Arakiss):

Ce oameni fericiti puteți fi happy

| Endoryus a răspuns:

Prieteni? Am 2 persoane de genul. Se putea si o a 3a dar nu a fost sa fie, presupun.

| deeeaqq a răspuns:

Momentan cu nimeni.

| CdeMetal a răspuns:

Cu oricine vrea sa fim prieteni.

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

A doua oara cand ma ignori. Frumos! You are my best friend in the whole world and you just... ignore me?
happy

| PuyaTimonel a răspuns:

Nimeni

| GoldenZenith a răspuns:

Prieteni? Cu Coquina.
Cei mai buni prieteni? Cu Bacemi si LoveSleep.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Endoryus):

Si eu unde ma încadrez? sad

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Fata de tine, cu acea persoana am vorbit mai mult de 6 luni pe Skype. PAcat ca soarta a avut alte planuri si a murit pana sa ajungem sa ne vedem. Asta s-a intamplat acum 5 ani.

| Endoryus a răspuns (pentru GoldenZenith):

Drimmero a zis ca ma bate daca vreau sa te vad asa ca am preferat sa stau la distanta sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru Endoryus):

:o pai si tu te lași așa ușor? Nu pot sa cred ce ușor renunți. Nu lupți pentru minesad
Totuși, e drimmero :d

| Endoryus a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nimeni nu se pune cu Drimmero!

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Endoryus):

Să mă pun eu? rolling on the floor Ok nu mă bag, am tăcut! thinking

| Endoryus a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Eu fiind purtator de penis, ma bate. Dar tu fata fiind, poate te lasa in pace. Incercarea moarte n-are.

| GoldenZenith a răspuns:

Sshh! Ca ii crește inima in el când vede ca e subiect de discuție.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru GoldenZenith):

Și ca să-l băgăm în „depresie" trebuie să-l ignorăm?winking

| GoldenZenith a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu, păpușă. Te iei de Arsenal. Daca faci asta, deja își pregătește ștreangul.

| Drimmero a răspuns (pentru Endoryus):

De ce esti dobitoaca gratuit?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Drimmero):

Cine?

| Endoryus a răspuns (pentru Drimmero):

Eu iti fac publicitate pozitiva si tu asa te comporti.